lustro stojące 32x152 rama 243-a1007
Nr kat. 100619010
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra stojące i lusterka |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 40 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 32X152 |
| Szerokość ramy: | 7.8 cm |
| Wysokość ramy: | 7.8 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Styl: | Klasyczny |
| Wykończenie: | Połysk |
| Nowość: | Tak |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra stojące i lusterka |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 40 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 32X152 |
| Szerokość ramy: | 7.8 cm |
| Wysokość ramy: | 7.8 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Styl: | Klasyczny |
| Wykończenie: | Połysk |
| Nowość: | Tak |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro stojące 32x152 rama 243-a1007
Nr kat. 100619010
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











