lustro santo typ d dąb wotan
Nr kat. 100480701
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustro |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Głębokość: | 2 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustro |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Głębokość: | 2 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro santo typ d dąb wotan
Nr kat. 100480701
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





