lustro led inspiro 60x120 czarne
Nr kat. 100619051
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra łazienkowe |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 58 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 58X109 |
| Wysokość: | 109 cm |
| Styl: | Nowoczesny |
| Nowość: | Tak |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra łazienkowe |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 58 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 58X109 |
| Wysokość: | 109 cm |
| Styl: | Nowoczesny |
| Nowość: | Tak |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro led inspiro 60x120 czarne
Nr kat. 100619051
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









