lustro łazienkowe owalne 52x94 cm barcelona barwione smoked silver manufaktura parczówek
Nr kat. 100536186
opis produktu
Lustro Łazienkowe Owalne 52X94 Cm Barcelona Barwione Smoked Silver Manufaktura Parczówek jest eleganckim produktem o interesującym designie, który przyciąga wzrok i dodaje pomieszczeniu stylowego charakteru. Tafla lustra jest barwiona srebrnymi odcieniami, co nadaje odbiciu ciekawej estetyki. Lustro stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, eklektycznym, glamour, klasycznym, boho, modern classic, a nawet retro. Produkt o owalnym kształcie przeznaczony jest do montażu pionowego. Lustro z kolekcji Barcelona od dostawcy Manufaktura Parczówek objęte jest 2-letnią gwarancją. Jest niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkie zarysowania oraz kontakt z parą i wodą, a ponadto jest łatwe w czyszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | barcelona |
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Manufaktura Parczówek |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 94 cm |
| Kolor ramy: | Chrom |
| Kształt: | Owalny |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Pion |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Waga brutto: | 5.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Manufaktura Parczówek Sp. z o.o. PARCZÓWEK 158 26-307 BIAŁACZÓW POLSKA biuro@manufakturaparczowek.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro Łazienkowe Owalne 52X94 Cm Barcelona Barwione Smoked Silver Manufaktura Parczówek jest eleganckim produktem o interesującym designie, który przyciąga wzrok i dodaje pomieszczeniu stylowego charakteru. Tafla lustra jest barwiona srebrnymi odcieniami, co nadaje odbiciu ciekawej estetyki. Lustro stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, eklektycznym, glamour, klasycznym, boho, modern classic, a nawet retro. Produkt o owalnym kształcie przeznaczony jest do montażu pionowego. Lustro z kolekcji Barcelona od dostawcy Manufaktura Parczówek objęte jest 2-letnią gwarancją. Jest niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkie zarysowania oraz kontakt z parą i wodą, a ponadto jest łatwe w czyszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | barcelona |
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Manufaktura Parczówek |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 94 cm |
| Kolor ramy: | Chrom |
| Kształt: | Owalny |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Pion |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Waga brutto: | 5.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Manufaktura Parczówek Sp. z o.o. PARCZÓWEK 158 26-307 BIAŁACZÓW POLSKA biuro@manufakturaparczowek.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe owalne 52x94 cm barcelona barwione smoked silver manufaktura parczówek
Nr kat. 100536186
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






