lustro łazienkowe okrągłe 80 cm rustica manufaktura parczówek
Nr kat. 100536230
opis produktu
Lustro Łazienkowe Okrągłe 80 Cm Rustica Manufaktura Parczówek to oryginalny produkt, który doda twojemu wnętrzu eleganckiego i interesującego charakteru, przyciągając wzrok i zachwycając. Produkt wyróżnia się piękną ramą z kwiatową grafiką, która przywodzi na myśl rustykalną tkaninę. Lustro jest niezwykle wytrzymałe i odporne na zarysowania oraz kontakt z parą i wodą. Stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym, glamour, klasycznym, eklektycznym, boho czy minimalistycznym. Lustro Rustica od Manufaktury Parczówek objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Rustica |
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Manufaktura Parczówek |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga brutto: | 6.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Manufaktura Parczówek Sp. z o.o. PARCZÓWEK 158 26-307 BIAŁACZÓW POLSKA biuro@manufakturaparczowek.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro Łazienkowe Okrągłe 80 Cm Rustica Manufaktura Parczówek to oryginalny produkt, który doda twojemu wnętrzu eleganckiego i interesującego charakteru, przyciągając wzrok i zachwycając. Produkt wyróżnia się piękną ramą z kwiatową grafiką, która przywodzi na myśl rustykalną tkaninę. Lustro jest niezwykle wytrzymałe i odporne na zarysowania oraz kontakt z parą i wodą. Stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym, glamour, klasycznym, eklektycznym, boho czy minimalistycznym. Lustro Rustica od Manufaktury Parczówek objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Rustica |
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Manufaktura Parczówek |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga brutto: | 6.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Manufaktura Parczówek Sp. z o.o. PARCZÓWEK 158 26-307 BIAŁACZÓW POLSKA biuro@manufakturaparczowek.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe okrągłe 80 cm rustica manufaktura parczówek
Nr kat. 100536230
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





