lustro łazienkowe okrągłe 80 cm liquid stone manufaktura parczówek
Nr kat. 100536226
opis produktu
Lustro Łazienkowe Okrągłe 80 Cm Liquid Stone Manufaktura Parczówek jest eleganckim produktem, który wyróżnia się piękną ramą o brązowo-złotych odcieniach, dlatego doda twojemu wnętrzu oryginalnego i interesującego charakteru. Lustro jest niezwykle wytrzymałe i odporne na zarysowania oraz kontakt z parą i wodą. Stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym, glamour, klasycznym, eklektycznym, boho czy minimalistycznym. Lustro Liquid Stone od Manufaktury Parczówek objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Liquid Stone |
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Manufaktura Parczówek |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga brutto: | 6.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Manufaktura Parczówek Sp. z o.o. PARCZÓWEK 158 26-307 BIAŁACZÓW POLSKA biuro@manufakturaparczowek.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro Łazienkowe Okrągłe 80 Cm Liquid Stone Manufaktura Parczówek jest eleganckim produktem, który wyróżnia się piękną ramą o brązowo-złotych odcieniach, dlatego doda twojemu wnętrzu oryginalnego i interesującego charakteru. Lustro jest niezwykle wytrzymałe i odporne na zarysowania oraz kontakt z parą i wodą. Stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym, glamour, klasycznym, eklektycznym, boho czy minimalistycznym. Lustro Liquid Stone od Manufaktury Parczówek objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Liquid Stone |
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Manufaktura Parczówek |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga brutto: | 6.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Manufaktura Parczówek Sp. z o.o. PARCZÓWEK 158 26-307 BIAŁACZÓW POLSKA biuro@manufakturaparczowek.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe okrągłe 80 cm liquid stone manufaktura parczówek
Nr kat. 100536226
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





