lustro łazienkowe okrągłe 70 cm art glass szkło ze strukturą metaliczne wykończenie manufaktura parczówek
Nr kat. 100536236
opis produktu
Lustro Łazienkowe Okrągłe 70 Cm Art Glass Szkło Ze Strukturą Metaliczne Wykończenie Manufaktura Parczówek to niezwykle interesujący produkt, który pięknie zaprezentuje się nie tylko we wnętrzu łazienki, ale także salonu czy sypialni. Wyróżnia się piękną ramą o metalicznej strukturze, która nada wnętrzu wyjątkowej estetyki. Lustro jest niezwykle wytrzymałe i odporne na zarysowania oraz kontakt z parą i wodą. Stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym, glamour, klasycznym, eklektycznym, boho czy minimalistycznym. Lustro Art Glass od Manufaktury Parczówek objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Art Glass |
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Manufaktura Parczówek |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Waga brutto: | 5 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Manufaktura Parczówek Sp. z o.o. PARCZÓWEK 158 26-307 BIAŁACZÓW POLSKA biuro@manufakturaparczowek.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro Łazienkowe Okrągłe 70 Cm Art Glass Szkło Ze Strukturą Metaliczne Wykończenie Manufaktura Parczówek to niezwykle interesujący produkt, który pięknie zaprezentuje się nie tylko we wnętrzu łazienki, ale także salonu czy sypialni. Wyróżnia się piękną ramą o metalicznej strukturze, która nada wnętrzu wyjątkowej estetyki. Lustro jest niezwykle wytrzymałe i odporne na zarysowania oraz kontakt z parą i wodą. Stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym, glamour, klasycznym, eklektycznym, boho czy minimalistycznym. Lustro Art Glass od Manufaktury Parczówek objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Art Glass |
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Manufaktura Parczówek |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Waga brutto: | 5 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Manufaktura Parczówek Sp. z o.o. PARCZÓWEK 158 26-307 BIAŁACZÓW POLSKA biuro@manufakturaparczowek.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe okrągłe 70 cm art glass szkło ze strukturą metaliczne wykończenie manufaktura parczówek
Nr kat. 100536236
Możesz potrzebować




