lustro łazienkowe asymetryczne 90x90 cm shapes barwione miedziane manufaktura parczówek
Nr kat. 100536210
opis produktu
Lustro Łazienkowe Asymetryczne 90X90 Cm Shapes Barwione Miedziane Manufaktura Parczówek jest eleganckim produktem o interesującym wyglądzie, dzięki czemu świetnie zaprezentuje się nie tylko w łazience, ale też w sypialni czy salonie. Wyróżnia się asymetrycznym designem oraz taflą barwioną na miedziany kolor, co nadaje odbiciu niesamowitej estetyki. Lustro stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, eklektycznym, klasycznym, boho, modern classic, a nawet retro. Lustro z kolekcji Shapes od dostawcy Manufaktura Parczówek objęte jest 2-letnią gwarancją. Jest niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkie zarysowania oraz kontakt z parą i wodą, a ponadto jest łatwe w czyszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Shapes |
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Manufaktura Parczówek |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Kolor ramy: | Miedziany |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Waga brutto: | 7.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Manufaktura Parczówek Sp. z o.o. PARCZÓWEK 158 26-307 BIAŁACZÓW POLSKA biuro@manufakturaparczowek.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro Łazienkowe Asymetryczne 90X90 Cm Shapes Barwione Miedziane Manufaktura Parczówek jest eleganckim produktem o interesującym wyglądzie, dzięki czemu świetnie zaprezentuje się nie tylko w łazience, ale też w sypialni czy salonie. Wyróżnia się asymetrycznym designem oraz taflą barwioną na miedziany kolor, co nadaje odbiciu niesamowitej estetyki. Lustro stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, eklektycznym, klasycznym, boho, modern classic, a nawet retro. Lustro z kolekcji Shapes od dostawcy Manufaktura Parczówek objęte jest 2-letnią gwarancją. Jest niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkie zarysowania oraz kontakt z parą i wodą, a ponadto jest łatwe w czyszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Shapes |
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Manufaktura Parczówek |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Kolor ramy: | Miedziany |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Waga brutto: | 7.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Manufaktura Parczówek Sp. z o.o. PARCZÓWEK 158 26-307 BIAŁACZÓW POLSKA biuro@manufakturaparczowek.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe asymetryczne 90x90 cm shapes barwione miedziane manufaktura parczówek
Nr kat. 100536210
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







