lustro łazienkowe asymetryczne 90x64 cm baltica design
Nr kat. 100539994
opis produktu
Lustro łazienkowe asymetryczne 90x64 cm Baltica Design to model, który sprawdzi się nad umywalką, w strefie kąpielowej, a także na niezagospodarowanej ścianie w roli dekoracyjnej. Prezentowane lustro asymetryczne cechuje nieregularna forma, która wniesie do wnętrza oryginalność. Powyższy model występuje w wariancie bez ramy. Asymetryczny kształt w połączeniu z bezramowa konstrukcją tworzą iluzję optyczną, nadając wnętrzu głębię i wielowymiarowość, zapewniając użytkownikom poczucie większej przestrzeni, jak również optycznie korygując mankamenty pomieszczenia – między innymi zbyt wąskie wnętrze. Lustro łazienkowe w stylu nowoczesnym marki Baltica Design dostępne jest w sklepie w licznych rozmiarach oraz kształtach. Prezentowany wariant mierzy 90 cm szerokości oraz 64 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Stain |
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 64 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | I 90X64 |
| Waga brutto: | 9.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe asymetryczne 90x64 cm Baltica Design to model, który sprawdzi się nad umywalką, w strefie kąpielowej, a także na niezagospodarowanej ścianie w roli dekoracyjnej. Prezentowane lustro asymetryczne cechuje nieregularna forma, która wniesie do wnętrza oryginalność. Powyższy model występuje w wariancie bez ramy. Asymetryczny kształt w połączeniu z bezramowa konstrukcją tworzą iluzję optyczną, nadając wnętrzu głębię i wielowymiarowość, zapewniając użytkownikom poczucie większej przestrzeni, jak również optycznie korygując mankamenty pomieszczenia – między innymi zbyt wąskie wnętrze. Lustro łazienkowe w stylu nowoczesnym marki Baltica Design dostępne jest w sklepie w licznych rozmiarach oraz kształtach. Prezentowany wariant mierzy 90 cm szerokości oraz 64 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Stain |
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 64 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | I 90X64 |
| Waga brutto: | 9.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe asymetryczne 90x64 cm baltica design
Nr kat. 100539994
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





