lustro łazienkowe asymetryczne 80x70 cm baltica design
Nr kat. 100539988
opis produktu
Lustro łazienkowe asymetryczne 80x70 cm Baltica Design to model, który zapewni wnętrzu oryginalną dekorację, nie ustępując aspektom praktycznym. Prezentowane lustro asymetryczne cechuje nieszablonowy kształt, który pozwala podkreślić artystyczny, nowoczesny i wysublimowany charakter wnętrza. Model pozbawiony ramy zyskuje surowe wykończenie, a jednocześnie tworzy wrażenie tafli wnikającej w ścianę. Lustro łazienkowe bez wbudowanego oświetlenia pozwala stworzyć ciekawe kompozycję z dodatkowymi lampkami, odbijając światło oraz służąc wizualnemu powiększeniu przestrzeni. Powyższy wariant marki Baltica Design z kolekcji Stain mierzy 80 cm szerokości oraz 70 cm wysokości. Produkt posiada dwie zawieszki pozwalające łatwo i wygodnie zamocować lustro na ścianie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Stain |
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | III 80X70 |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe asymetryczne 80x70 cm Baltica Design to model, który zapewni wnętrzu oryginalną dekorację, nie ustępując aspektom praktycznym. Prezentowane lustro asymetryczne cechuje nieszablonowy kształt, który pozwala podkreślić artystyczny, nowoczesny i wysublimowany charakter wnętrza. Model pozbawiony ramy zyskuje surowe wykończenie, a jednocześnie tworzy wrażenie tafli wnikającej w ścianę. Lustro łazienkowe bez wbudowanego oświetlenia pozwala stworzyć ciekawe kompozycję z dodatkowymi lampkami, odbijając światło oraz służąc wizualnemu powiększeniu przestrzeni. Powyższy wariant marki Baltica Design z kolekcji Stain mierzy 80 cm szerokości oraz 70 cm wysokości. Produkt posiada dwie zawieszki pozwalające łatwo i wygodnie zamocować lustro na ścianie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Stain |
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | III 80X70 |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe asymetryczne 80x70 cm baltica design
Nr kat. 100539988
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



