lustro łazienkowe asymetryczne 60x52 cm baltica design
Nr kat. 100539986
opis produktu
Lustro łazienkowe asymetryczne 60x52 cm Baltica Design to propozycja, która dedykowana jest miłośnikom unikalnego i nieszablonowego designu. Prezentowane lustro łazienkowe asymetryczne charakteryzuje się nieregularną formą, zapewniając nie tylko swoją podstawową funkcję, ale również walor dekoracyjny. Bezramowa konstrukcja oraz nieoczywisty kształt lustra łazienkowego z kolekcji Stain sprawia, że przestrzeń zyskuje głębię oraz wizualne powiększenie. Model zaprojektowany z myślą o wnętrzach nowoczesnych i eleganckich mierzy 60 cm szerokości oraz 52 cm wysokości. Wyposażony w dwie zawieszki, zapewnia łatwość montażu oraz stabilność konstrukcji. Produkt marki Baltica Design objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Stain |
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | III 60X52 |
| Waga brutto: | 5.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe asymetryczne 60x52 cm Baltica Design to propozycja, która dedykowana jest miłośnikom unikalnego i nieszablonowego designu. Prezentowane lustro łazienkowe asymetryczne charakteryzuje się nieregularną formą, zapewniając nie tylko swoją podstawową funkcję, ale również walor dekoracyjny. Bezramowa konstrukcja oraz nieoczywisty kształt lustra łazienkowego z kolekcji Stain sprawia, że przestrzeń zyskuje głębię oraz wizualne powiększenie. Model zaprojektowany z myślą o wnętrzach nowoczesnych i eleganckich mierzy 60 cm szerokości oraz 52 cm wysokości. Wyposażony w dwie zawieszki, zapewnia łatwość montażu oraz stabilność konstrukcji. Produkt marki Baltica Design objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Stain |
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | III 60X52 |
| Waga brutto: | 5.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe asymetryczne 60x52 cm baltica design
Nr kat. 100539986
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





