lustro łazienkowe 75x75 ruke rund gold
Nr kat. 100342323
opis produktu
Lustro łazienkowe z kolekcji Rund to produkt marki Venti. Prezentowane lustro okrągłe mierzy 75 cm średnicy. Geometryczny model idealnie odnajdzie się zarówno w wersji solo, jak również w ciekawej kompozycji luster o różnych formach. Uniwersalne lustro złote posiada średniej grubości ramę, która umiejętnie wprowadzi do wnętrza atmosferę stylu glamour. To świetna opcja skierowana do łazienek w różnych aranżacjach - w tym retro, nowoczesnych, jak i eklektycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Venti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Rund |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Waga brutto: | 6 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe z kolekcji Rund to produkt marki Venti. Prezentowane lustro okrągłe mierzy 75 cm średnicy. Geometryczny model idealnie odnajdzie się zarówno w wersji solo, jak również w ciekawej kompozycji luster o różnych formach. Uniwersalne lustro złote posiada średniej grubości ramę, która umiejętnie wprowadzi do wnętrza atmosferę stylu glamour. To świetna opcja skierowana do łazienek w różnych aranżacjach - w tym retro, nowoczesnych, jak i eklektycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Rodzaj: | Bez oświetlenia |
| Dostawca: | Venti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Rund |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Waga brutto: | 6 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe 75x75 ruke rund gold
Nr kat. 100342323
Zobacz inne z kolekcji











