lustro deco srebrny antyczny
Nr kat. 100621013
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustro |
|---|---|
| Kolor: | Srebrne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 5 cm |
| Kolor frontu: | Srebrny antyczny |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustro |
|---|---|
| Kolor: | Srebrne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 5 cm |
| Kolor frontu: | Srebrny antyczny |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro deco srebrny antyczny
Nr kat. 100621013
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









