lustro curio czarne
Nr kat. 100620995
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustro |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Głębokość: | 3.7 cm |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustro |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Głębokość: | 3.7 cm |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro curio czarne
Nr kat. 100620995
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







