lustro confetto velvet oliwkowe
Nr kat. 100620980
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustro |
|---|---|
| Kolor: | Zielone |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor frontu: | Oliwkowy |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustro |
|---|---|
| Kolor: | Zielone |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor frontu: | Oliwkowy |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro confetto velvet oliwkowe
Nr kat. 100620980










