lustro antica a-8 kraft złoty
Nr kat. 100577040
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustro |
|---|---|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Lustro |
| Szerokość: | 126.5 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Głębokość: | 5.5 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kraft złoty |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustro |
|---|---|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Lustro |
| Szerokość: | 126.5 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Głębokość: | 5.5 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kraft złoty |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro antica a-8 kraft złoty
Nr kat. 100577040
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







