łóżko york z pojemnikiem y-18 180x200 grafit / dąb grandson
Nr kat. 100508647
opis produktu
Łóżko York z pojemnikiem Y-18 180X200 grafit / dąb Grandson to model, którego wymiary całkowite sięgają 190 cm szerokości, 100 cm wysokości oraz 220 cm głębokości powstał z niezawodnej płyty laminowanej. Powyższy model wykonany z foliowanej płyty MDF występuje w komplecie z podnoszonym stelażem oraz pojemnikiem na pościel, który pozwala optymalnie zagospodarować cenną przestrzeń. Łóżko w ciepłym i przytulnym odcieniu prezentuje wzór usłojenia, perfekcyjnie odzwierciedlając naturalną strukturę dębu. Zaś miękkie, pikowane, tapicerowane wezgłowie oraz panel w czarnym odcieniu tworzą z korpusem wyrazisty kontrast. Podświetlana podstawa łóżka gwarantuje wyjątkowy efekt wizualny.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | York |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Wymiary materaca: | 180x200 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - tapicerowane |
| Kolor wezgłowia: | Grafitowy |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 190 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 220 cm |
| Stelaż podnoszony: | Tak |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Grandson |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Łóżko York z pojemnikiem Y-18 180X200 grafit / dąb Grandson to model, którego wymiary całkowite sięgają 190 cm szerokości, 100 cm wysokości oraz 220 cm głębokości powstał z niezawodnej płyty laminowanej. Powyższy model wykonany z foliowanej płyty MDF występuje w komplecie z podnoszonym stelażem oraz pojemnikiem na pościel, który pozwala optymalnie zagospodarować cenną przestrzeń. Łóżko w ciepłym i przytulnym odcieniu prezentuje wzór usłojenia, perfekcyjnie odzwierciedlając naturalną strukturę dębu. Zaś miękkie, pikowane, tapicerowane wezgłowie oraz panel w czarnym odcieniu tworzą z korpusem wyrazisty kontrast. Podświetlana podstawa łóżka gwarantuje wyjątkowy efekt wizualny.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | York |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Wymiary materaca: | 180x200 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - tapicerowane |
| Kolor wezgłowia: | Grafitowy |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 190 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 220 cm |
| Stelaż podnoszony: | Tak |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Grandson |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko york z pojemnikiem y-18 180x200 grafit / dąb grandson
Nr kat. 100508647
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





