łóżko york z pojemnikiem y-18 140x200 grafit / dąb grandson
Nr kat. 100508643
opis produktu
Łóżko York z pojemnikiem Y-18 140X200 grafit / dąb Grandson to model, który służy wygodzie użytkowania, a jednocześnie tworzy niezwykły efekt wizualny. Prezentowane łóżko charakteryzuje się drewnopodobnym korpusem. Jego ciepły odcień, a także wzór usłojenia imitujący strukturę dębu, wprowadzi do wnętrza przytulną atmosferę. Wezgłowie łóżka pokrywa czarna tapicerka, która zapewnia możliwość wygodnego oparcia, służąc codziennej wygodzie użytkowania. Uwagę zwraca także forma mebla do sypialni. Jego węższą podstawą podkreśla czarny panel oraz możliwość podświetlenia korpusu, wnosząc do wnętrza dodatkowy punkt świetlny. Wymiary prezentowanego łóżka z pojemnikiem oraz podnoszonym stelażem sięgają 150 cm szerokości, 100 cm wysokości oraz 220 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | York |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Wymiary materaca: | 140x200 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - tapicerowane |
| Kolor wezgłowia: | Grafitowy |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 220 cm |
| Stelaż podnoszony: | Tak |
| Materiał korpusu: | MDF foliowany |
| Kolor korpusu: | Dąb Grandson |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Łóżko York z pojemnikiem Y-18 140X200 grafit / dąb Grandson to model, który służy wygodzie użytkowania, a jednocześnie tworzy niezwykły efekt wizualny. Prezentowane łóżko charakteryzuje się drewnopodobnym korpusem. Jego ciepły odcień, a także wzór usłojenia imitujący strukturę dębu, wprowadzi do wnętrza przytulną atmosferę. Wezgłowie łóżka pokrywa czarna tapicerka, która zapewnia możliwość wygodnego oparcia, służąc codziennej wygodzie użytkowania. Uwagę zwraca także forma mebla do sypialni. Jego węższą podstawą podkreśla czarny panel oraz możliwość podświetlenia korpusu, wnosząc do wnętrza dodatkowy punkt świetlny. Wymiary prezentowanego łóżka z pojemnikiem oraz podnoszonym stelażem sięgają 150 cm szerokości, 100 cm wysokości oraz 220 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | York |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Wymiary materaca: | 140x200 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - tapicerowane |
| Kolor wezgłowia: | Grafitowy |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 220 cm |
| Stelaż podnoszony: | Tak |
| Materiał korpusu: | MDF foliowany |
| Kolor korpusu: | Dąb Grandson |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko york z pojemnikiem y-18 140x200 grafit / dąb grandson
Nr kat. 100508643
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





