łóżko tips 1s/90 dąb sonoma
Nr kat. 100208927
opis produktu
Łóżko Tips 1s/90 Dąb Sonoma to model jednoosobowy o dokładnych wymiarach 95,5 cm szerokości, 203 cm głębokości oraz 60 cm wysokości. Prezentowane łóżko drewniane naturalne utrzymane w tradycyjnym stylu doskonale sprawdzi się w aranżacjach klasycznych, rustykalnych, skandynawskich, a także eklektycznych. System meblowy Tips posiada w komplecie pojemnik na pościel. Korpus łóżka twardego wykonany został z płyty laminowanej. Produkt utrzymany w odcieniu „dąb sonoma” można uzupełnić o pozostałe elementy systemu meblowego Tips.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Tips |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Tradycyjny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Wymiary materaca: | 90x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor wezgłowia: | Dąb sonoma |
| Bestseller: | Tak |
| Szerokość: | 95.5 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 203 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Łóżko Tips 1s/90 Dąb Sonoma to model jednoosobowy o dokładnych wymiarach 95,5 cm szerokości, 203 cm głębokości oraz 60 cm wysokości. Prezentowane łóżko drewniane naturalne utrzymane w tradycyjnym stylu doskonale sprawdzi się w aranżacjach klasycznych, rustykalnych, skandynawskich, a także eklektycznych. System meblowy Tips posiada w komplecie pojemnik na pościel. Korpus łóżka twardego wykonany został z płyty laminowanej. Produkt utrzymany w odcieniu „dąb sonoma” można uzupełnić o pozostałe elementy systemu meblowego Tips.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Tips |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Tradycyjny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Wymiary materaca: | 90x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 1 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor wezgłowia: | Dąb sonoma |
| Bestseller: | Tak |
| Szerokość: | 95.5 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 203 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko tips 1s/90 dąb sonoma
Nr kat. 100208927
Mogą Cię zainteresować




