łóżko scandi 54 100x200 z pojemnikiem zielony / dąb olejowany
Nr kat. 100601826
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Scandi - zielony |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Wymiary materaca: | 100x200 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor stelażu: | Zielony |
| Szerokość: | 105.1 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 206.9 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Zielony |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Scandi - zielony |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Wymiary materaca: | 100x200 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor stelażu: | Zielony |
| Szerokość: | 105.1 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 206.9 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Zielony |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko scandi 54 100x200 z pojemnikiem zielony / dąb olejowany
Nr kat. 100601826
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








