łóżko montreal velvet 140x200 192 szare
Nr kat. 100333031
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Łóżko tapicerowane |
|---|---|
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Wymiary materaca: | 140x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - tapicerowane |
| Kolor wezgłowia: | 192 szary |
| Szerokość: | 147 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Głębokość: | 215 cm |
| Stelaż podnoszony: | Tak |
| Materiał korpusu: | Płyta tapicerowana |
| Kolor korpusu: | 192 szary |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Łóżko tapicerowane |
|---|---|
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Wymiary materaca: | 140x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - tapicerowane |
| Kolor wezgłowia: | 192 szary |
| Szerokość: | 147 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Głębokość: | 215 cm |
| Stelaż podnoszony: | Tak |
| Materiał korpusu: | Płyta tapicerowana |
| Kolor korpusu: | 192 szary |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko montreal velvet 140x200 192 szare
Nr kat. 100333031
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









