łóżko lionel 140x200 li12 dąb sonoma truflowy
Nr kat. 100508580
opis produktu
Łóżko Lionel 140X200 Li12 dąb Sonoma Truflowy to oryginalny model na charakterystycznym podwyższeniu, który znakomicie wpisuje się w nurt aranżacji nowoczesnych, glamour oraz art deco. Prezentowane łóżko charakteryzuje się nieskazitelnym odcieniem bieli, który doskonale podkreśla unikalną formę mebla. Produkt wzbogacają drewnopodobne panele, dodając konstrukcji nieco wizualnego ocieplenia. Łóżko z wezgłowiem powstało z niezawodnej, trwałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty laminowanej. Powyższy model występuje w wariancie bez pojemnika – w sklepie Komfort dostępne są także opcje łóżek Lionel wyposażone w pojemnik na pościel. Wymiary oferowanego modelu sięgają 146 cm szerokości, 206 cm wysokości oraz 94 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Lionel |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Wymiary materaca: | 140x200 |
| Pojemnik na pościel: | Nie |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor wezgłowia: | Dąb truflowy |
| Szerokość: | 146 cm |
| Wysokość: | 206 cm |
| Głębokość: | 94 cm |
| Stelaż podnoszony: | Tak |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma truflowy |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Łóżko Lionel 140X200 Li12 dąb Sonoma Truflowy to oryginalny model na charakterystycznym podwyższeniu, który znakomicie wpisuje się w nurt aranżacji nowoczesnych, glamour oraz art deco. Prezentowane łóżko charakteryzuje się nieskazitelnym odcieniem bieli, który doskonale podkreśla unikalną formę mebla. Produkt wzbogacają drewnopodobne panele, dodając konstrukcji nieco wizualnego ocieplenia. Łóżko z wezgłowiem powstało z niezawodnej, trwałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty laminowanej. Powyższy model występuje w wariancie bez pojemnika – w sklepie Komfort dostępne są także opcje łóżek Lionel wyposażone w pojemnik na pościel. Wymiary oferowanego modelu sięgają 146 cm szerokości, 206 cm wysokości oraz 94 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Lionel |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Wymiary materaca: | 140x200 |
| Pojemnik na pościel: | Nie |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor wezgłowia: | Dąb truflowy |
| Szerokość: | 146 cm |
| Wysokość: | 206 cm |
| Głębokość: | 94 cm |
| Stelaż podnoszony: | Tak |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma truflowy |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko lionel 140x200 li12 dąb sonoma truflowy
Nr kat. 100508580
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




