łóżko julietta jltl142-q34 dąb sonoma
Nr kat. 100311498
opis produktu
Potrzebujesz elementu wyposażenia wnętrza, który sprawi, że Twoja sypialnia będzie komfortowa? W takim razie ŁÓŻKO JULIETTA JLTL142-Q34 DĄB SONOMA to doskonała propozycja dla Ciebie. Jest typem łóżka twardego. Należy do systemu meblowego Julietta – dąb sonoma i będzie świetnie prezentować się z innymi elementami z tej kolekcji. Łączy w sobie dwa kolory – naturalnego drewna oraz biały. ŁÓŻKO JULIETTA JLTL142-Q34 DĄB SONOMA ma korpus, który został wykonany z płyty laminowanej. Mebel pasuje do materaca o wymiarach 140 cm x 200 cm. Wysokość mebla to 80 cm, szerokość to 146,8 cm, a głębokość to 205,7 cm. ŁÓŻKO JULIETTA JLTL142-Q34 DĄB SONOMA posiada twarde wezgłowie. Produkt jest w nowoczesnym stylu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Julietta - dąb sonoma |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Forte |
| Wymiary materaca: | 140x200 |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor wezgłowia: | Biały połysk |
| Szerokość: | 146.8 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 205.7 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Potrzebujesz elementu wyposażenia wnętrza, który sprawi, że Twoja sypialnia będzie komfortowa? W takim razie ŁÓŻKO JULIETTA JLTL142-Q34 DĄB SONOMA to doskonała propozycja dla Ciebie. Jest typem łóżka twardego. Należy do systemu meblowego Julietta – dąb sonoma i będzie świetnie prezentować się z innymi elementami z tej kolekcji. Łączy w sobie dwa kolory – naturalnego drewna oraz biały. ŁÓŻKO JULIETTA JLTL142-Q34 DĄB SONOMA ma korpus, który został wykonany z płyty laminowanej. Mebel pasuje do materaca o wymiarach 140 cm x 200 cm. Wysokość mebla to 80 cm, szerokość to 146,8 cm, a głębokość to 205,7 cm. ŁÓŻKO JULIETTA JLTL142-Q34 DĄB SONOMA posiada twarde wezgłowie. Produkt jest w nowoczesnym stylu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Julietta - dąb sonoma |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Forte |
| Wymiary materaca: | 140x200 |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor wezgłowia: | Biały połysk |
| Szerokość: | 146.8 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 205.7 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko julietta jltl142-q34 dąb sonoma
Nr kat. 100311498



