łóżko jukon s 32 180x200 kaszmir stelaż czarny
Nr kat. 100628757
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Jukon - kaszmir |
| Grubość płyty: | 22 mm |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: | Kaszmir |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Wymiary materaca: | 180x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Opcjonalny |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor wezgłowia: | Kaszmir |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 185 cm |
| Wysokość: | 99.6 cm |
| Głębokość: | 205.4 cm |
| Stelaż podnoszony: | Nie |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Jukon - kaszmir |
| Grubość płyty: | 22 mm |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: | Kaszmir |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Wymiary materaca: | 180x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Opcjonalny |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor wezgłowia: | Kaszmir |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 185 cm |
| Wysokość: | 99.6 cm |
| Głębokość: | 205.4 cm |
| Stelaż podnoszony: | Nie |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko jukon s 32 180x200 kaszmir stelaż czarny
Nr kat. 100628757
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








