łóżko fino 50 140x200 dąb sonoma
Nr kat. 100575701
opis produktu
Łóżko Fino 50 140x200 dąb sonoma wprowadza do sypialni naturalne ciepło drewna w nowoczesnym wydaniu, tworząc przytulne miejsce do codziennego odpoczynku. Dwuosobowy model ma wysokie, podświetlane wezgłowie, które wprowadza do wnętrza nastrojową atmosferę i zapewnia wygodne oparcie. Po bokach konstrukcji łóżka umieszczone są wysuwane szuflady, ułatwiające przechowywanie pościeli oraz organizację przestrzeni. Opcjonalnie istnieje możliwość dokupienia do łóżka stelaża. Mebel wykonany z trwałej płyty laminowanej gwarantuje trwałość, odporność na uszkodzenia oraz łatwość w czyszczeniu, wykończenie w odcieniu dąb sonoma podkreśla jego estetyczny, prosty i ponadczasowy charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 230 kg |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Wymiary materaca: | 140x200 |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Szerokość: | 145.6 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 204.4 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Łóżko Fino 50 140x200 dąb sonoma wprowadza do sypialni naturalne ciepło drewna w nowoczesnym wydaniu, tworząc przytulne miejsce do codziennego odpoczynku. Dwuosobowy model ma wysokie, podświetlane wezgłowie, które wprowadza do wnętrza nastrojową atmosferę i zapewnia wygodne oparcie. Po bokach konstrukcji łóżka umieszczone są wysuwane szuflady, ułatwiające przechowywanie pościeli oraz organizację przestrzeni. Opcjonalnie istnieje możliwość dokupienia do łóżka stelaża. Mebel wykonany z trwałej płyty laminowanej gwarantuje trwałość, odporność na uszkodzenia oraz łatwość w czyszczeniu, wykończenie w odcieniu dąb sonoma podkreśla jego estetyczny, prosty i ponadczasowy charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 230 kg |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Wymiary materaca: | 140x200 |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Szerokość: | 145.6 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 204.4 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko fino 50 140x200 dąb sonoma
Nr kat. 100575701
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






