łóżko dream 180x200 arena 20 beżowe
Nr kat. 100627432
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Łóżko tapicerowane |
|---|---|
| Dopuszczalne obciążenie: | 180 kg |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Wymiary materaca: | 180x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - tapicerowane |
| Kolor wezgłowia: | Arena 20 beżowy |
| Szerokość: | 205 cm |
| Wysokość: | 103 cm |
| Głębokość: | 224 cm |
| Stelaż podnoszony: | Tak |
| Materiał korpusu: | Płyta tapicerowana |
| Kolor korpusu: | Arena 20 beżowy |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Łóżko tapicerowane |
|---|---|
| Dopuszczalne obciążenie: | 180 kg |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Wymiary materaca: | 180x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - tapicerowane |
| Kolor wezgłowia: | Arena 20 beżowy |
| Szerokość: | 205 cm |
| Wysokość: | 103 cm |
| Głębokość: | 224 cm |
| Stelaż podnoszony: | Tak |
| Materiał korpusu: | Płyta tapicerowana |
| Kolor korpusu: | Arena 20 beżowy |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko dream 180x200 arena 20 beżowe
Nr kat. 100627432
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







