łóżko denzel 2s/90 dąb cremona / dąb lefkas
Nr kat. 100615818
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Denzel |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Wymiary materaca: | 90x200 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Kolor wezgłowia: | Dąb cremona |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 206.8 cm |
| Wysokość: | 71 cm |
| Głębokość: | 94.8 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Denzel |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Wymiary materaca: | 90x200 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Kolor wezgłowia: | Dąb cremona |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 206.8 cm |
| Wysokość: | 71 cm |
| Głębokość: | 94.8 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko denzel 2s/90 dąb cremona / dąb lefkas
Nr kat. 100615818
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








