łóżko beta 92 180x200 z szufladami dąb monastery
Nr kat. 100387106
opis produktu
Łóżko Beta 92 180x200 z szufladami dąb monastery zwraca uwagę dopracowaną formą i przemyślanymi detalami, które zapewniają komfortową przestrzeń wypoczynku. Dwuosobowy model wyposażony jest w wysokie, twarde wezgłowie, stanowiące stabilne oparcie podczas relaksu. Z przodu łóżka znajduje się pojemna, wysuwana szuflada, ułatwiająca przechowywanie pościeli, natomiast po bokach zostały zaprojektowane otwarte wnęki idealne na książki i drobne akcesoria. Opcjonalnie do łóżka można dokupić stelaż. Mebel wykonany z trwałej płyty laminowanej zapewnia solidność i wytrzymałość, ciemny dekor dąb monastery w połączeniu z czarnymi elementami na wezgłowiu i froncie szuflady podkreśla nowoczesny, elegancki charakter łóżka.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Beta |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Wymiary materaca: | 180x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor stelażu: | Dąb Monastery |
| Szerokość: | 186 cm |
| Wysokość: | 205 cm |
| Głębokość: | 90 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Monastery |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Łóżko Beta 92 180x200 z szufladami dąb monastery zwraca uwagę dopracowaną formą i przemyślanymi detalami, które zapewniają komfortową przestrzeń wypoczynku. Dwuosobowy model wyposażony jest w wysokie, twarde wezgłowie, stanowiące stabilne oparcie podczas relaksu. Z przodu łóżka znajduje się pojemna, wysuwana szuflada, ułatwiająca przechowywanie pościeli, natomiast po bokach zostały zaprojektowane otwarte wnęki idealne na książki i drobne akcesoria. Opcjonalnie do łóżka można dokupić stelaż. Mebel wykonany z trwałej płyty laminowanej zapewnia solidność i wytrzymałość, ciemny dekor dąb monastery w połączeniu z czarnymi elementami na wezgłowiu i froncie szuflady podkreśla nowoczesny, elegancki charakter łóżka.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Beta |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Wymiary materaca: | 180x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor stelażu: | Dąb Monastery |
| Szerokość: | 186 cm |
| Wysokość: | 205 cm |
| Głębokość: | 90 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Monastery |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko beta 92 180x200 z szufladami dąb monastery
Nr kat. 100387106
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





