łóżko beta 52 180x200 z szufladami san remo / biały
Nr kat. 100387235
opis produktu
Łóżko Beta 52 180x200 z szufladami san remo / białe tworzy jasną bazę aranżacji, łącząc estetykę z praktycznymi rozwiązaniami. Dwuosobowy model ma wysokie, twarde wezgłowie, które zapewnia stabilne podparcie podczas odpoczynku. Po bokach konstrukcji znajdują się pojemne, wysuwane szuflady, ułatwiające przechowywanie pościeli i pomagające utrzymać porządek w sypialni. Opcjonalnie istnieje możliwość dokupienia do łóżka stelaża. Mebel solidnie wykonany z trwałej płyty laminowanej gwarantuje zwiększoną odporność na uszkodzenia, wykończenie w odcieniu dąb san remo zestawione z białymi elementami na wezgłowiu podkreśla jego nowoczesny, elegancki i prosty charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Materac w zestawie: | Nie |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Wymiary materaca: | 180x200 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor stelażu: | Dąb San Remo |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 188 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 218 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb San Remo / Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Łóżko Beta 52 180x200 z szufladami san remo / białe tworzy jasną bazę aranżacji, łącząc estetykę z praktycznymi rozwiązaniami. Dwuosobowy model ma wysokie, twarde wezgłowie, które zapewnia stabilne podparcie podczas odpoczynku. Po bokach konstrukcji znajdują się pojemne, wysuwane szuflady, ułatwiające przechowywanie pościeli i pomagające utrzymać porządek w sypialni. Opcjonalnie istnieje możliwość dokupienia do łóżka stelaża. Mebel solidnie wykonany z trwałej płyty laminowanej gwarantuje zwiększoną odporność na uszkodzenia, wykończenie w odcieniu dąb san remo zestawione z białymi elementami na wezgłowiu podkreśla jego nowoczesny, elegancki i prosty charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Materac w zestawie: | Nie |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Wymiary materaca: | 180x200 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor stelażu: | Dąb San Remo |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 188 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 218 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb San Remo / Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko beta 52 180x200 z szufladami san remo / biały
Nr kat. 100387235
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





