łóżko ayson 140x200 dąb artisan z pojemnikiem
Nr kat. 100585992
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Wymiary materaca: | 140x200 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor wezgłowia: | Dąb artisan |
| Szerokość: | 140 cm |
| Głębokość: | 200 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Wymiary materaca: | 140x200 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor wezgłowia: | Dąb artisan |
| Szerokość: | 140 cm |
| Głębokość: | 200 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko ayson 140x200 dąb artisan z pojemnikiem
Nr kat. 100585992
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







