ława woody 80x80 fornir dąb naturalny
Nr kat. 100622482
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb naturalny |
| Kolor stelażu: | Naturalny |
| Wysokość: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb naturalny |
| Kolor stelażu: | Naturalny |
| Wysokość: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ława woody 80x80 fornir dąb naturalny
Nr kat. 100622482
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie














