ława tuluza 120x55 orzech miodowy stelaż czarny
Nr kat. 100622362
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: | Loftowy |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 55 cm |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor blatu: | Orzech |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: | Loftowy |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 55 cm |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor blatu: | Orzech |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ława tuluza 120x55 orzech miodowy stelaż czarny
Nr kat. 100622362
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












