ława sven sv10
Nr kat. 100216424
opis produktu
Ława Sven Sv10 Sosna Andersen / Dąb Nash to propozycja stolika skandynawskiego, który wniesie do wnętrza uniwersalną estetykę, lekkość, przytulność oraz naturalność. Model stolika kwadratowego o wymiarach 80,5 cm długości, 80,5 cm szerokości oraz 35 cm wysokości sprawdzi się w roli stolika kawowego w centralnym miejscu salonu. Prezentowany stolik skandynawski posiada blat z płyty laminowanej w kolorze „dąb nash” oraz stelaż wykonany z litego drewna. Ponadto produkt posiada funkcjonalną komorę, która ułatwia organizację i utrzymanie porządku na powierzchni ławy.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| System meblowy: | Sven |
| Kształt blatu: | Kwadratowy |
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 81 cm |
| Szerokość blatu: | 81 cm |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb nash |
| Kolor stelażu: | Dąb nash |
| Wysokość: | 35 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Ława Sven Sv10 Sosna Andersen / Dąb Nash to propozycja stolika skandynawskiego, który wniesie do wnętrza uniwersalną estetykę, lekkość, przytulność oraz naturalność. Model stolika kwadratowego o wymiarach 80,5 cm długości, 80,5 cm szerokości oraz 35 cm wysokości sprawdzi się w roli stolika kawowego w centralnym miejscu salonu. Prezentowany stolik skandynawski posiada blat z płyty laminowanej w kolorze „dąb nash” oraz stelaż wykonany z litego drewna. Ponadto produkt posiada funkcjonalną komorę, która ułatwia organizację i utrzymanie porządku na powierzchni ławy.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| System meblowy: | Sven |
| Kształt blatu: | Kwadratowy |
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 81 cm |
| Szerokość blatu: | 81 cm |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb nash |
| Kolor stelażu: | Dąb nash |
| Wysokość: | 35 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ława sven sv10
Nr kat. 100216424
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








