ława nord dąb wotan
Nr kat. 100597024
opis produktu
Ława Nord dąb wotan to model dedykowany wnętrzom w stylu rustykalnym, loft, kolonialnym, boho oraz eklektycznym. Powyższa ława znakomicie sprawdzi się w roli stolika kawowego, zapewniając także otwarte wnęki do przechowywania akcesoriów. Model w ciepłym odcieniu dębu Wotan charakteryzuje się przytulną kolorystyką oraz wyrazistym rysunkiem usłojenia, który wprowadzi do salonu urok naturalnego i bezpretensjonalnego wzornictwa. Ława na czarnych i niskich nogach powstała z płyty laminowanej, która znakomicie imituje naturalne wzornictwo, a jednocześnie gwarantuje łatwość pielęgnacji oraz odporność mechaniczną powierzchni. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 110 cm długości, 60 cm szerokości oraz 32 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 110 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 32 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Ława Nord dąb wotan to model dedykowany wnętrzom w stylu rustykalnym, loft, kolonialnym, boho oraz eklektycznym. Powyższa ława znakomicie sprawdzi się w roli stolika kawowego, zapewniając także otwarte wnęki do przechowywania akcesoriów. Model w ciepłym odcieniu dębu Wotan charakteryzuje się przytulną kolorystyką oraz wyrazistym rysunkiem usłojenia, który wprowadzi do salonu urok naturalnego i bezpretensjonalnego wzornictwa. Ława na czarnych i niskich nogach powstała z płyty laminowanej, która znakomicie imituje naturalne wzornictwo, a jednocześnie gwarantuje łatwość pielęgnacji oraz odporność mechaniczną powierzchni. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 110 cm długości, 60 cm szerokości oraz 32 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 110 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 32 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ława nord dąb wotan
Nr kat. 100597024
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






