ława milton la11 dąb cremona torro
Nr kat. 100560133
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| System meblowy: | Milton |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 102 cm |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb cremona torro |
| Kolor stelażu: | Dąb cremona torro |
| Wysokość: | 48 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| System meblowy: | Milton |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 102 cm |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb cremona torro |
| Kolor stelażu: | Dąb cremona torro |
| Wysokość: | 48 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ława milton la11 dąb cremona torro
Nr kat. 100560133
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







