ława lucca czarna
Nr kat. 100597018
opis produktu
Ława Lucca czarna to model, który wprowadzi do wnętrza wyrazistość, charakter, głębię oraz elegancję charakterystyczną dla ponadczasowej czerni. Prezentowany mebel do salonu cechuje się minimalistyczną formą, odpowiadając na bieżące trendy w świecie designu. Gładki blat urozmaica i dekoruje oryginalna wstawka w korpusie. Jej frezowana struktura przybiera skośną formę, stanowiąc unikalny detal. Mebel zapewnia pojemną przestrzeń do przechowywania o otwartej konstrukcji. Metalowe i minimalistyczne nogi nadają całości wizualną lekkość. Kolekcja wykonana została z łatwej w pielęgnacji płyty laminowanej, którą cechuje odporność na zarysowania, odbarwienia oraz odkształcenia. Wymiary powyższej ławy sięgają 100 cm długości, 55 cm szerokości oraz 46 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 55 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Ława Lucca czarna to model, który wprowadzi do wnętrza wyrazistość, charakter, głębię oraz elegancję charakterystyczną dla ponadczasowej czerni. Prezentowany mebel do salonu cechuje się minimalistyczną formą, odpowiadając na bieżące trendy w świecie designu. Gładki blat urozmaica i dekoruje oryginalna wstawka w korpusie. Jej frezowana struktura przybiera skośną formę, stanowiąc unikalny detal. Mebel zapewnia pojemną przestrzeń do przechowywania o otwartej konstrukcji. Metalowe i minimalistyczne nogi nadają całości wizualną lekkość. Kolekcja wykonana została z łatwej w pielęgnacji płyty laminowanej, którą cechuje odporność na zarysowania, odbarwienia oraz odkształcenia. Wymiary powyższej ławy sięgają 100 cm długości, 55 cm szerokości oraz 46 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 55 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ława lucca czarna
Nr kat. 100597018
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




