ława ines 62x62 marmur zielony stelaż czarny
Nr kat. 100621383
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 62 cm |
| Szerokość blatu: | 62 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Spiek |
| Kolor blatu: | Marmur Zielony |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 50 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 62 cm |
| Szerokość blatu: | 62 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Spiek |
| Kolor blatu: | Marmur Zielony |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 50 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ława ines 62x62 marmur zielony stelaż czarny
Nr kat. 100621383
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








