ława grande g-10 1s dąb cremona
Nr kat. 100601780
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| System meblowy: | Grande |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 58 cm |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb cremona |
| Kolor stelażu: | Dąb cremona |
| Wysokość: | 37 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| System meblowy: | Grande |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 58 cm |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb cremona |
| Kolor stelażu: | Dąb cremona |
| Wysokość: | 37 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ława grande g-10 1s dąb cremona
Nr kat. 100601780
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






