ława eos e chrom / orzech
Nr kat. 100466054
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 45 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Orzech |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Wysokość: | 55 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 45 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Orzech |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Wysokość: | 55 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ława eos e chrom / orzech
Nr kat. 100466054
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






