ława dual 120x50 czarny / dąb artisan
Nr kat. 100491062
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 49 cm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 10 kg |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 49 cm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 10 kg |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ława dual 120x50 czarny / dąb artisan
Nr kat. 100491062
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







