ława cortina czarny
Nr kat. 100597011
opis produktu
Ława Cortina czarny to mebel w czarnym kolorze, który charakteryzuje się nowoczesnym stylem oraz prostą formą. Minimalistyczny wygląd ławy podkreśla smukła podstawa przybierająca kształt metalowych, cienkich i smukłych nóg. Mebel w czarnym kolorze stanowi ponadczasowe rozwiązanie, które wniesie do wnętrza elegancję, wyrazistość oraz głębię. Model z gładkim blatem o matowym wykończeniu oraz otwartą wnęką uzupełnia szafka z drzwiami uchylnymi. Ich żaluzjowy front stanowi subtelną dekorację. Kolekcja wykonana z płyty laminowanej jest nie tylko łatwa w pielęgnacji, ale także odporna na uszkodzeni mechaniczne powstałe pod wpływem codziennego użytkowania – w tym zarysowania, odbarwienia czy odkształcenia. Ława dedykowana jest między innymi miłośnikom stylu nowoczesnego oraz loft. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 100 cm długości, 55 cm szerokości oraz 45 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 55 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Ława Cortina czarny to mebel w czarnym kolorze, który charakteryzuje się nowoczesnym stylem oraz prostą formą. Minimalistyczny wygląd ławy podkreśla smukła podstawa przybierająca kształt metalowych, cienkich i smukłych nóg. Mebel w czarnym kolorze stanowi ponadczasowe rozwiązanie, które wniesie do wnętrza elegancję, wyrazistość oraz głębię. Model z gładkim blatem o matowym wykończeniu oraz otwartą wnęką uzupełnia szafka z drzwiami uchylnymi. Ich żaluzjowy front stanowi subtelną dekorację. Kolekcja wykonana z płyty laminowanej jest nie tylko łatwa w pielęgnacji, ale także odporna na uszkodzeni mechaniczne powstałe pod wpływem codziennego użytkowania – w tym zarysowania, odbarwienia czy odkształcenia. Ława dedykowana jest między innymi miłośnikom stylu nowoczesnego oraz loft. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 100 cm długości, 55 cm szerokości oraz 45 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 55 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ława cortina czarny
Nr kat. 100597011
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






