ława capri 110x64 dąb san remo stelaż czarny
Nr kat. 100620901
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Loftowy |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 110 cm |
| Szerokość blatu: | 64 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor blatu: | Dąb San Remo |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 42 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Loftowy |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 110 cm |
| Szerokość blatu: | 64 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor blatu: | Dąb San Remo |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 42 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ława capri 110x64 dąb san remo stelaż czarny
Nr kat. 100620901
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







