ława ayson 120 dąb artisan
Nr kat. 100393892
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| System meblowy: | Ayson |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 57 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Wysokość: | 50 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| System meblowy: | Ayson |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 57 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Wysokość: | 50 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ława ayson 120 dąb artisan
Nr kat. 100393892
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






