ława amino 1s dąb wotan / czarny
Nr kat. 100616410
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| System meblowy: | Amino |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 126 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Wysokość: | 35 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ława |
|---|---|
| System meblowy: | Amino |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 126 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Wysokość: | 35 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ława amino 1s dąb wotan / czarny
Nr kat. 100616410
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











