kubek łazienkowy mocowany deante silia brąz szczotkowany adi_c911
Nr kat. 100531533
opis produktu
Kubek ścienny na pastę i szczoteczki to idealne rozwiązanie dla osób ceniących porządek i funkcjonalność w łazience. Wyróżnia go nowoczesny design i wysoka jakość wykonania, co czyni go praktycznym, a zarazem stylowym dodatkiem. Zrobiony z trwałego mosiądzu, zapewnia długowieczność i odporność na wilgoć, a jego eleganckie wykończenie w brązie szczotkowanym ocepla wnętrze. Wszystkie elementy montażowe są starannie ukryte, co gwarantuje estetyczny wygląd. Idealnie komponuje się z innymi akcesoriami z kolekcji Silia.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowy |
| Wysokość: | 16.2 cm |
| Szerokość: | 6.8 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Pojemność: | 200 ml |
| Symbol producenta: | ADI_C911 |
| Waga brutto: | 0.478 kg |
| Informacje dodatkowe: |
|
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kubek ścienny na pastę i szczoteczki to idealne rozwiązanie dla osób ceniących porządek i funkcjonalność w łazience. Wyróżnia go nowoczesny design i wysoka jakość wykonania, co czyni go praktycznym, a zarazem stylowym dodatkiem. Zrobiony z trwałego mosiądzu, zapewnia długowieczność i odporność na wilgoć, a jego eleganckie wykończenie w brązie szczotkowanym ocepla wnętrze. Wszystkie elementy montażowe są starannie ukryte, co gwarantuje estetyczny wygląd. Idealnie komponuje się z innymi akcesoriami z kolekcji Silia.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowy |
| Wysokość: | 16.2 cm |
| Szerokość: | 6.8 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Pojemność: | 200 ml |
| Symbol producenta: | ADI_C911 |
| Waga brutto: | 0.478 kg |
| Informacje dodatkowe: |
|
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kubek łazienkowy mocowany deante silia brąz szczotkowany adi_c911
Nr kat. 100531533
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







