krzesło louis quilter czarny / różowe
Nr kat. 100563788
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Różowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Różowy |
| Dopuszczalne obciążenie: | 110 kg |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 44 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 59 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Różowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Różowy |
| Dopuszczalne obciążenie: | 110 kg |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 44 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 59 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło louis quilter czarny / różowe
Nr kat. 100563788
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








