krzesło colin czarny / grafitowy
Nr kat. 100563768









opis produktu
Funkcjonalne krzesło Colin czarny / grafitowy zachwyca minimalistycznym designem i kolorystyką, tworząc stylowy akcent we współczesnym wnętrzu. Model to idealny wybór do salonu, jadalni oraz kuchni, gdzie liczy się zarówno komfort, jak i dopracowany wygląd. Jego siedzisko oraz wysokie, pełne oparcie pokryte tkaniną w grafitowym odcieniu, nadają całości elegancki i ponadczasowy charakter, dekoracyjne pikowanie podkreśla estetykę wykonania krzesła. Całość wspierają cztery metalowe nogi utrzymane w czarnym kolorze, gwarantujące stabilność oraz nowoczesne wykończenie mebla.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Grafitowy |
| Dopuszczalne obciążenie: | 110 kg |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 53 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Wysokość siedziska: | 48 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi









opis produktu
Funkcjonalne krzesło Colin czarny / grafitowy zachwyca minimalistycznym designem i kolorystyką, tworząc stylowy akcent we współczesnym wnętrzu. Model to idealny wybór do salonu, jadalni oraz kuchni, gdzie liczy się zarówno komfort, jak i dopracowany wygląd. Jego siedzisko oraz wysokie, pełne oparcie pokryte tkaniną w grafitowym odcieniu, nadają całości elegancki i ponadczasowy charakter, dekoracyjne pikowanie podkreśla estetykę wykonania krzesła. Całość wspierają cztery metalowe nogi utrzymane w czarnym kolorze, gwarantujące stabilność oraz nowoczesne wykończenie mebla.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Grafitowy |
| Dopuszczalne obciążenie: | 110 kg |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 53 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Wysokość siedziska: | 48 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło colin czarny / grafitowy
Nr kat. 100563768
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Funkcjonalne krzesło Colin czarny / grafitowy zachwyca minimalistycznym designem i kolorystyką, tworząc stylowy akcent we współczesnym wnętrzu. Model to idealny wybór do salonu, jadalni oraz kuchni, gdzie liczy się zarówno komfort, jak i dopracowany wygląd. Jego siedzisko oraz wysokie, pełne oparcie pokryte tkaniną w grafitowym odcieniu, nadają całości elegancki i ponadczasowy charakter, dekoracyjne pikowanie podkreśla estetykę wykonania krzesła. Całość wspierają cztery metalowe nogi utrzymane w czarnym kolorze, gwarantujące stabilność oraz nowoczesne wykończenie mebla.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Grafitowy |
| Dopuszczalne obciążenie: | 110 kg |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 53 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Wysokość siedziska: | 48 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


