korek klik-klak do umywalki lub bidetu z tuleją deante stal szczotkowana nhc_f10u
Nr kat. 100440906







opis produktu
Mosiężny korek click-clack charakteryzuje się uniwersalnym zastosowaniem. Posiada tuleję, dzięki której pasuje do bidetów oraz do umywalek zarówno z przelewem, jak i bez niego. Otwarcie i zamknięcie odpływu następuje przez naciśnięcie korka palcem. Stalowe, szczotkowane wykończenie idealnie pasuje do armatury w tym samym kolorze.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Click-Clack |
| Kolor: | Stalowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Korek |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NHC_F10U |
| Rodzaj korka: | Uniwersalny |
| System zamykania korka: | Klik-klak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 18 X 13 X 8 CM |
| Waga brutto: | 0.381 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi







opis produktu
Mosiężny korek click-clack charakteryzuje się uniwersalnym zastosowaniem. Posiada tuleję, dzięki której pasuje do bidetów oraz do umywalek zarówno z przelewem, jak i bez niego. Otwarcie i zamknięcie odpływu następuje przez naciśnięcie korka palcem. Stalowe, szczotkowane wykończenie idealnie pasuje do armatury w tym samym kolorze.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Click-Clack |
| Kolor: | Stalowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Korek |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NHC_F10U |
| Rodzaj korka: | Uniwersalny |
| System zamykania korka: | Klik-klak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 18 X 13 X 8 CM |
| Waga brutto: | 0.381 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
korek klik-klak do umywalki lub bidetu z tuleją deante stal szczotkowana nhc_f10u
Nr kat. 100440906
Cena katalogowa: 139 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 139 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Mosiężny korek click-clack charakteryzuje się uniwersalnym zastosowaniem. Posiada tuleję, dzięki której pasuje do bidetów oraz do umywalek zarówno z przelewem, jak i bez niego. Otwarcie i zamknięcie odpływu następuje przez naciśnięcie korka palcem. Stalowe, szczotkowane wykończenie idealnie pasuje do armatury w tym samym kolorze.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Click-Clack |
| Kolor: | Stalowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Korek |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NHC_F10U |
| Rodzaj korka: | Uniwersalny |
| System zamykania korka: | Klik-klak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 18 X 13 X 8 CM |
| Waga brutto: | 0.381 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


