kontenerek aston 1d an13 dąb cremona/kaszmir uniwersalny
Nr kat. 100508522
opis produktu
Kontenerek Aston 1D An13 dąb Cremona/kaszmir uniwersalny to niewielka szafka na kółkach, która zapewnia mobilność, pojemność oraz wygodę użytkowania. Idealne rozwiązanie do przechowywania dokumentów oraz akcesoriów doskonale odnajdzie się w biurze, gabinecie oraz pokoju młodzieżowym. Mebel w stylu skandynawskim posiada drewnopodobny korpus pokryty wzorem usłojenia imitującym strukturę dębu. Produkt wzbogaca kaszmirowy front oraz frezowany uchwyt, zyskując nowoczesne wykończenie. Kontenerek z dwoma półkami posiada system cichego domknięcia, który służy komfortowemu użytkowaniu. Jego wymiary sięgają 44 cm szerokości, 39 cm głębokości oraz 63 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kontenerek |
|---|---|
| System meblowy: | Aston |
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kolor: | Kaszmir |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 44 cm |
| Szerokość blatu: | 39 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb cremona |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 44 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir / dąb cremona |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona / kaszmir |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kontenerek Aston 1D An13 dąb Cremona/kaszmir uniwersalny to niewielka szafka na kółkach, która zapewnia mobilność, pojemność oraz wygodę użytkowania. Idealne rozwiązanie do przechowywania dokumentów oraz akcesoriów doskonale odnajdzie się w biurze, gabinecie oraz pokoju młodzieżowym. Mebel w stylu skandynawskim posiada drewnopodobny korpus pokryty wzorem usłojenia imitującym strukturę dębu. Produkt wzbogaca kaszmirowy front oraz frezowany uchwyt, zyskując nowoczesne wykończenie. Kontenerek z dwoma półkami posiada system cichego domknięcia, który służy komfortowemu użytkowaniu. Jego wymiary sięgają 44 cm szerokości, 39 cm głębokości oraz 63 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kontenerek |
|---|---|
| System meblowy: | Aston |
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kolor: | Kaszmir |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 44 cm |
| Szerokość blatu: | 39 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb cremona |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 44 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir / dąb cremona |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona / kaszmir |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kontenerek aston 1d an13 dąb cremona/kaszmir uniwersalny
Nr kat. 100508522
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












