kominek elektryczny ef-800030 rgb kryształy biały
Nr kat. 100596840
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kominek elektryczny |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 12.6 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kominek elektryczny |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 12.6 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kominek elektryczny ef-800030 rgb kryształy biały
Nr kat. 100596840
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





